Millest alustada mööbli tellimisel?

 

Ruumi ülemõõtmine ning ülesjoonistamine

 

 

Palun võtke mõõdulint ning mõõtke ruum/sein üle, kuhu soovite mööblit tellida. Soovitatav on joonistada üles kogu toa plaan, märkides ära nii akende, uste, ventilatsiooniava, veetorude kui ka olemasolevate pistikute, juhtmete asukohad.(kui te ei plaani suuremat ümberehitust teha). Kindlasti pange kirja ka aknalauaalune kõrgus ning radiaatori, gaasitorude vms. asjade olemasolu.

Mõõdud võib võtta cm täpsusega, sest peale mööbli projekteerimist ning enne tellimuse vormistamist teeme täpsusmõõtmise ise ning sellega seoses vastutame ise mööbli ideaalse sobivuse eest. Meie jaoks on ka mm mõõt.

Teadmiseks palun aga võtta seda, et kui sein on väga kõver, siis on soovitatav ehitusspetsialisti abiga panustada seina sirgeks tegemisele, sest siis on lõpptulemus täpselt nii suurepärane nagu ootate.

Oleme nõu ja jõuga abiks, omades pikaaegse koostööga ka kvaliteetsete ehitusmeeste kontakte. Nii et vajadusel saate ka ehitusmehe meie kontaktidest tellida.

Suuremate ja keerukamate köögilahenduste puhul eelistame ise objektile kohale tulla, et saaksime ruumi tunnetusega parema ülevaate. Meil on kogenud ja väga hea stiilitajuga disainerid,kes oskavad kindlasti leida kõige parema lahenduse teie uuele köögile või mõne teise mööbli soovile.

 

 

Projekteerimine

 

 

Kui mõõdud võetud, siis ootame teid meie hubasesse salongi Riia 140,Tartus. Asume 2. korrusel.

Siin saame tuttavaks ning alustame koostööd. Soovitame arvestada, et köögi tellimine on suur ettevõtmine ja sellele tuleks pühendada mõnevõrra rohkem aega kui näiteks kaubamajas käies.

Esimesel kohtumisel visandatakse salongis teie mõõtude põhjal esialgne visioon köögist, arvestades teie soove ning vajadusi (aega kulub c 30 min).Peale seda alustab disiner põhjalikumat joonistamist ning orienteeruva hinnapakkumise koostamist

Parima võimaliku lahenduse leidmiseni võib mõnikord keerulisemate projektidega aega minna lausa 1-2 nädalat, kuna disainer ei esitle enne ühtegi joonist kui see ei tundu küllalt hea olevat. Tavaköökide puhul võtab joonistamine aega 1-3 päeva.

Kliendid on meid kiitnud just nö. praktiliste lahenduste väljapakkumiste eest ning see on meie projekteerimistel ka esmatähtis.

Projekteerimise juures on tähtis teada ka tehnika soove, mida köögis kasutatada soovite - nii tuleks mõelda läbi kas kasutada tavatehnikat või siis integreeritud tehnikat.

Tehnika mudelite ja hinnaklassiga saate tutvuda meie suurimate koostööpartnerite kodulehekülgedelt. Köögiga koos tellitavale tehnikale pakume soodushindu.

 

www.elux.ee

 

www.itek.ee

 

www.omega.ee

 

www.elmaks.ee

 

 

 

Tellimine

 

 

Kui köök on projekteeritud teile meelepärasesse vormi ja hinnapakkumine sobiv, siis võib aja broneerida tellimuse vormistamiseks. Selleks palun varuda vaba aega kusagil 1,5 tundi.Tellimuse vormistamisel vaadatakse üle ja arutatakse läbi kõik valitud materjalid, tehnika, projekti omapära ning fikseeritakse need tellimuslehele, mille klient allkirjastab nõusoleku märgiks.

Ettemaks tellimuse vormistamisel on 30-50% ning ülejäänud summa tuleb maksta enne kauba kättesaamist või vahetult peale kauba transporti objektile.

 

 

 

 

Tähtajad

 

Reeglina on mööbli valmimise tähtajaks  2-6 nädalat. Suurte ja keeruliste ning väikeste ja kiirete projektide tähtajad lepitakse eraldi kokku.

 

 

Paigaldus

 

Meilt saab tellida tellitud mööblile paigalduse. Eelnevalt tellimise ajal lepime kokku paigaldus aja ja maksumuse.

Paigalduse eest tasutakse kui mööbel on kõik paigas või soovi korral koos mööbliga.

 

 

Parimat mööblit  ning koostööd soovides

 

teie BEST DECOR

 

 

 

 

 

 

 

 .

© 2020 Kmaailm.ee Best Decor OÜ KÖÖGIMAAILM